Eksperci IPS

Eksperckie doradztwo dla firm CSR, ESG, dotacje, finanse i podatki
Eksperci IPS wspierają przedsiębiorców w realizacji ich codziennych wyzwań. Wszechstronne wykształcenie i doświadczenie z zakresu CSR, ESG, a także dotacji, podatków czy finansów sprawia, że firmy sektora MŚP zyskują realną, bardzo skuteczną pomoc w wielu obszarach.

Katarzyna Gajus-Wyrwicz

ekspert ds. CSR i ESG

Ma wieloletnie doświadczenie w transformacji biznesu w kierunku zrównoważonego zarządzania. Prowadzi szkolenia, sesje dialogowe, tworzy i wdraża strategie CSR i ESG, opracowuje raporty niefinansowe według międzynarodowych standardów i wytycznych. Realizowała projekty m.in. do branży lotniczej, budowlanej, finansowej, energetycznej, produkcyjnej czy jednostek samorządu terytorialnego. Właścicielka firmy myImpact. Wykłada na studiach magisterskich, podyplomowych oraz MBA. Posiada certyfikat Green Project Manager level b oraz IPMA D.

Kinga Mrówczyńska-Rybak

ekspert ds. dotacji

Ekspert ds. projektów UE z 95% skutecznością w pozyskiwaniu dotacji. Zajmuje się przygotowywaniem, realizacją, rozliczaniem i opiniowaniem projektów finansowanych ze środków europejskich i krajowych. Ma doświadczenie w przygotowywaniu projektów zarówno dla przedsiębiorców, jak i jednostek naukowych. Jej pasją zawodową są projekty unijne.

Anna Jaworska

ekspert ds. rozwoju biznesu

Finansista i doradca podatkowy. Absolwentka studiów podyplomowych i licznych szkoleń z dziedziny psychologii oraz zarządzania ludźmi. Od kilkunastu lat zajmuje się szeroko pojętym zarządzaniem i rozwojem ludzi w obszarze biznesowym oraz osobistym. Prowadząca szkoleń m.in. dla kadry zarządzającej oraz pracowników różnych działów. Pomaga wdrażać etyczne normy mające na celu podwyższenie standardów pracy oraz umocnieniu pozycji konkurencyjnej danego przedsiębiorstwa.

Karol Kądziela

doradca podatkowy

Radca prawny. Wspiera przedsiębiorców w zakresie podatków oraz sukcesji firm rodzinnych. Ma bogate doświadczenie zawodowe zarówno w zakresie prawa podatkowego, sporów z organami podatkowymi, restrukturyzacji biznesu, jak i w planowaniu sukcesyjnym. Prowadzi szkolenia z zakresu podatków i sukcesji.

Mateusz Janus

ekspert ds. dotacji

Absolwent Uniwersytetu Łódzkiego — Finanse i Bankowość oraz Wyższej Szkoły Bankowej w Poznaniu — gdzie ukończył studia podyplomowe w dziedzinie Analizy Finansowej. Posiada certyfikat zarządzania projektem PRINCE2®. Uzyskał ponad 100 mln bezzwrotnych dotacji dla swoich klientów! Specjalizuje się w pozyskiwaniu, realizacji i rozliczaniu projektów współfinansowanych ze środków funduszy strukturalnych. Ma kilkunastoletnie doświadczenie w zakresie zarządzania projektami (RPO, POIR, BGK, NCBIR, inne).

Szukasz wsparcia we wdrażaniu CSR/ESG? Chcesz poznać szczegóły związane z raportowaniem? Potrzebujesz kontaktu z firmami odpowiedzialnymi społecznie?
Napisz do nas, a wspólnie pomożemy Ci rozwijać biznes społecznie odpowiedzialny.