Zarząd i Rada Fundacji

Poznaj nasz Zarząd i Radę Fundacji
Fundację tworzą osoby wykształcone, posiadające bogate doświadczenie w zakresie działalności i współpracy zarówno biznesowej, jak i społecznej, co pozwala na skuteczne realizowanie misji i celów organizacji.
Monika Nowacka

Monika Nowacka

Fundator i Prezes Fundacji Instytut Przedsiębiorczości Społecznej. Członek Łódzkiej Wojewódzkiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Absolwentka studiów MBA oraz CSR Management. Posiada certyfikaty PRINCE i IMPA D.

Promotor społecznej odpowiedzialności biznesu i patriotyzmu gospodarczego. Doradca MŚP w zakresie finansowania inwestycji.

Ma wieloletnie doświadczenie zarówno w działalności biznesowej, jak i w trzecim sektorze. Zarządzała m.in. projektami społecznymi, inwestycyjnymi, wspierania i finansowania odpowiedzialnego rozwoju w NGO i MŚP. Specjalista ds. opracowania i wdrażania strategii ESG (Environmental, Social Responsibility, Corporate Governance).

Magda Kujawa

Członek Zarządu Fundacji IPS, w ramach prowadzonej firmy pomaga przedsiębiorcom we wsparciu sprzedaży i i ułożeniu procesów w firmie. Specjalizuje się w branży związanej z nieruchomościami i szkoleniami.

Jest organizatorem wydarzeń biznesowych oraz szkoleniowo-integracyjnych. Od 10 lat zaangażowana jest w działalność organizacji pozarządowych organizując m.in. koncerty i liczne akcje charytatywne.

Absolwentka Wydziału Zarządzania na kierunku Logistyka.

Magda Kujawa

Adam Wyszyński

Członek Zarządu Fundacji, menedżer ds. integracji biznesu. Absolwent prawa na Uniwersytecie Szczecińskim. Ukończył studia podyplomowe z zarządzania sprzedażą w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie.

Jest redaktorem naczelnym portalu PKB24.pl zajmującym się tematyką gospodarczą. Prowadzi przedsiębiorstwa w branży medialnej, motoryzacyjnej oraz recyclingowej.

Posiada ponad 10-letnie doświadczenie w działalności społecznej. Hobbystycznie oddany klasycznej motoryzacji.

Wierzymy, że biznes to nie tylko pieniądze, ale także odpowiedzialna działalność na rzecz społeczeństwa!

Rada Fundacji

Bartosz Polniak

Bartosz Polniak

Koordynator ds. integracji biznesu. Absolwent Politechniki Gdańskiej, przedsiębiorca, organizator spotkań networkingowych na terenie Pomorza. Koncentruje się na promowaniu działań Fundacji IPS w województwie pomorskim.

Damian Adamus

Damian Adamus

Absolwent Akademii Morskiej w Szczecinie, słuchacz studiów podyplomowych „Biznes Chiński. Jak działać skutecznie w czasach Jedwabnego Szlaku”. Redaktor naczelny portalu Nowy Ład. Interesuje się wpływem biznesu na otoczenie społeczne.

Bartosz Malewski

Bartosz Malewski

Aplikant radcowski. Absolwent Wydziału Prawa i Administracji. Założyciel Koła Naukowego Socjologii Prawa na WPiA UMCS. Prelegent na licznych konferencjach naukowych. Ma wieloletnie doświadczenie w działalności organizacji pozarządowych.

Poznaj Statut Fundacji IPS

Zainteresowała Cię nasza działalność i chcesz się dowiedzieć, jak działa Fundacja?

Poznaj Statut Fundacji IPS w którym szczegółowo opisujemy wszystkie kwestie związane z działaniem naszej Fundacji. W dokumencie znajdziesz:

  • Nasze cele i sposoby ich realizacji
  • Informacje o wszystkich obszarach działalności IPS
  • Strukturę wewnętrzną Fundacji
  • Majątek i dochody
  • Organy i sposób reprezentacji
  • Metodę realizacji celów Fundacji