Aktualności

Zostaliśmy członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej

Opublikowano: 22.03.2023

Zostaliśmy członkiem Łódzkiej Izby Przemysłowo-Handlowej w Aleksandrowie Łódzkim! ŁIPH to regionalna instytucja biznesowa istniejąca od ponad 30 lat i zrzeszająca ponad 400 przedsiębiorców, którzy wspólnie pracują na rzecz rozwoju biznesu w regionie.

Działania charytatywne Fundacji IPS wspólnie z ŁIPH

Od dłuższego czasu Fundacja IPS współtworzyła wiele akcji charytatywnych z Panem Piotrem Markiem Szewczykiem, Prezesem Oddziału ŁIPH w Aleksandrowie Łódzkim. Współpraca układała się bardzo dobrze i naturalnie dołączyliśmy do oddziału ŁIPH, którym kieruje. Dzięki zaangażowaniu Pana Piotra Marka Szewczyka oraz wsparcia przekazanego od przedsiębiorców zrzeszonych z ŁIPH mogliśmy przekazać wsparcie dla dzieci z łódzkich Domów Dziecka oraz dla mam z dziećmi przebywającymi w Domu Samotnej Matki. Mieliśmy również możliwość udziału w Europejskim Forum Gospodarczym, którego partnerem merytorycznym jest Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa.

Chcemy wspierać przedsiębiorców

Jesteśmy bardzo zadowoleni z naszego członkostwa w Łódzkiej Izbie Przemysłowo-Handlowej i już planujemy kolejne wydarzenia, które będziemy wspólnie realizować. Chcemy podzielić się naszym doświadczeniem z zakresu CSR i wpierać przedsiębiorców z ŁIPH w prowadzeniu biznesów społecznie odpowiedzialnych!

Wierzymy, że nasza współpraca przyniesie owocne rezultaty i pozwoli na dalszy rozwój biznesu w regionie.

 

Najnowsze aktualności

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

PROGRAM KPO A1.2.1 W ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, prezentujemy program KPO A1.2.1: Inwestycje dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników, mający na celu wspieranie dywersyfikacji działalności w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Start N
Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny W RAMACH FENG NA LATA 2021-2027 Planowana kwota dofinansowania: 660 mln złotych Harmonogram programu: 25 kwietnia 2024 r. - rozpoczęcie składania wniosków 25 lipca 2024 r. - zakończenie składania wniosków oraz czwarty kwartał 2024 Dofinansowanie – kredyt jest udzi