Aktualności

IPB – nowy projekt Fundacji IPS

Opublikowano: 18.04.2023

W ramach działań Fundacji IPS stworzyliśmy projekt – Integracja Polskiego Biznesu, który powstał, by wspierać rozwój polskich firm z sektora MŚP!

Łączymy wiedzę i potencjał polskich przedsiębiorstw tworząc niepowtarzalną przestrzeń do wymiany dobrych praktyk z realizacji działań CSR.

W ramach IPB realizujemy 3 główne działania:

  • prowadzimy platformę networkingową wspomagającą integrację polskich biznesów
  • organizujemy spotkania na żywo
  • oferujemy dostęp do wiedzy eksperckiej z obszaru Corporate Social Responsibility (CSR) oraz innych dziedzin, takich jak: strategia marketingowa, finanse czy prawo.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Dołącz do Integracji Polskiego Biznesu

Jeśli jesteś polskim przedsiębiorcą i prowadzisz firmę sektora MŚP, serdecznie zapraszamy Cię do projektu IPB. Dołącz do przedsiębiorców, dla których szczególnie istotny jest rozwój polskiej gospodarki, a także uczciwe prowadzenie działalności oraz społeczna odpowiedzialność. Zdobądź kontakty do wielu zaufanych przedsiębiorców i szansę na nawiązanie wartościowych współprac oraz inwestycji.

Szczegóły na stronie www.ipbinzes.pl

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorami ds. integracji biznesu

Adam Wyszyński

📞 501 474 306

✉️ a.wyszynski@fips.pl

Bartosz Polniak

📞 796 556 991

✉️ b.polniak@fips.pl

Sfinansowano środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Najnowsze aktualności

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zapraszamy na wydarzenie i dyskusję dotyczącą możliwości współpracy z Tajwanem! 24.07.2024r. odbędzie się Bridge no.1 Na stronie organizatora wydarzenia możemy przeczytać: "Droga do współpracy Polski i Tajwanu prowadzi przez mosty….. Ile mostów musimy zbudować? Ile przejść? [Obecnie obserwujemy du
Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa stanowi fundament każdej działalności biznesowej, niezależnie od branży czy rozmiaru przedsiębiorstwa. W kontekście współczesnego rynku, wciąż rosnącego nacisku na zrównoważone praktyki oraz społeczną odpowiedzialność biznesu, przestrzeganie wysokich standardów etycznych staje się nie