Aktualności

IPB – nowy projekt Fundacji IPS

Opublikowano: 18.04.2023

W ramach działań Fundacji IPS stworzyliśmy projekt – Integracja Polskiego Biznesu, który powstał, by wspierać rozwój polskich firm z sektora MŚP!

Łączymy wiedzę i potencjał polskich przedsiębiorstw tworząc niepowtarzalną przestrzeń do wymiany dobrych praktyk z realizacji działań CSR.

W ramach IPB realizujemy 3 główne działania:

  • prowadzimy platformę networkingową wspomagającą integrację polskich biznesów
  • organizujemy spotkania na żywo
  • oferujemy dostęp do wiedzy eksperckiej z obszaru Corporate Social Responsibility (CSR) oraz innych dziedzin, takich jak: strategia marketingowa, finanse czy prawo.

Chcesz rozwinąć swój biznes? Dołącz do Integracji Polskiego Biznesu

Jeśli jesteś polskim przedsiębiorcą i prowadzisz firmę sektora MŚP, serdecznie zapraszamy Cię do projektu IPB. Dołącz do przedsiębiorców, dla których szczególnie istotny jest rozwój polskiej gospodarki, a także uczciwe prowadzenie działalności oraz społeczna odpowiedzialność. Zdobądź kontakty do wielu zaufanych przedsiębiorców i szansę na nawiązanie wartościowych współprac oraz inwestycji.

Szczegóły na stronie www.ipbinzes.pl

Zapraszamy do kontaktu z koordynatorami ds. integracji biznesu

Adam Wyszyński

📞 501 474 306

✉️ a.wyszynski@fips.pl

Bartosz Polniak

📞 796 556 991

✉️ b.polniak@fips.pl

Sfinansowano środków Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego w ramach Rządowego Programu Rozwoju Organizacji Obywatelskich na lata 2018-2030 PROO.

Najnowsze aktualności

Jak opracować strategię marketingową dla małej firmy?

Strategia marketingowa – klucz ...

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym skuteczna strategia marketingowa staje się kluczowym elementem sukcesu dla przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Dla małych i średnich przed...
praktyki CSR Dental Class

Praktyki CSR dla Dental Class

Przedstawiamy praktyki zaproponowane kolejnemu uczestnikowi programu Przedsiębiorca Społecznie Odpowiedzialny, który już je realizuje! Za naszą sugestią i przy naszej pomocy powstała "Fundacja N...