Aktualności

Magda Kujawa – organizator Wielkiej Integracji

Opublikowano: 25.05.2023

W ostatni weekend odbyła się Wielka Integracja 6.0, której organizatorką jest Magda Kujawa – członek zarządu Fundacji IPS!

Magda Kujawa kolejny raz zorganizowała Wielką Integrację

Magda Kujawa od 10 lat organizuje eventy tj. konferencje dla 2 tysięcy przedsiębiorców, wyjazdy integracyjne czy koncerty muzyczne na kilkaset osób. Wielka Integracja, którą Magda organizowała już nie jeden raz, to wyjątkowe spotkanie dla ponad tysiąca przedsiębiorczych osób, które ma cel edukacyjny, rozwojowy oraz networkingowy.

Kuba Midel, pomysłodawca Wielkiej Integracji to przedsiębiorca z blisko 20-letnim doświadczeniem, prowadzący kanał na Youtube o biznesie i nieruchomościach oraz autor książki „Sztuka Równowagi Finansowej”.  Kolejna edycja Wielkiej Integracji odbędzie się 5-6 stycznia. Zachęcamy do udziału!

Organizacja eventów przez Fundację IPS

W ofercie Fundacji znajdziesz nie tylko kompleksowe wsparcie w uzyskaniu finansowania czy opracowaniu praktyk CSR, ale również profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzeń.

  • Przygotowujemy zarówno zaplecze merytoryczne, jak i promocję eventu.
  • Opracowujemy różne formy prezentacji.
  • Dbamy o obecność kluczowych uczestników — od stworzenia bazy, po dystrybucję zaproszeń.
  • Prowadzimy zapowiedzi, relacje i wywiady.
  • Organizujemy spotkania, które mają wpływ na dalszy rozwój biznesu naszych beneficjentów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na kontakt@fips.pl

 

Najnowsze aktualności

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zapraszamy na wydarzenie i dyskusję dotyczącą możliwości współpracy z Tajwanem! 24.07.2024r. odbędzie się Bridge no.1 Na stronie organizatora wydarzenia możemy przeczytać: "Droga do współpracy Polski i Tajwanu prowadzi przez mosty….. Ile mostów musimy zbudować? Ile przejść? [Obecnie obserwujemy du
Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa stanowi fundament każdej działalności biznesowej, niezależnie od branży czy rozmiaru przedsiębiorstwa. W kontekście współczesnego rynku, wciąż rosnącego nacisku na zrównoważone praktyki oraz społeczną odpowiedzialność biznesu, przestrzeganie wysokich standardów etycznych staje się nie