Aktualności

Magda Kujawa – organizator Wielkiej Integracji

Opublikowano: 25.05.2023

W ostatni weekend odbyła się Wielka Integracja 6.0, której organizatorką jest Magda Kujawa – członek zarządu Fundacji IPS!

Magda Kujawa kolejny raz zorganizowała Wielką Integrację

Magda Kujawa od 10 lat organizuje eventy tj. konferencje dla 2 tysięcy przedsiębiorców, wyjazdy integracyjne czy koncerty muzyczne na kilkaset osób. Wielka Integracja, którą Magda organizowała już nie jeden raz, to wyjątkowe spotkanie dla ponad tysiąca przedsiębiorczych osób, które ma cel edukacyjny, rozwojowy oraz networkingowy.

Kuba Midel, pomysłodawca Wielkiej Integracji to przedsiębiorca z blisko 20-letnim doświadczeniem, prowadzący kanał na Youtube o biznesie i nieruchomościach oraz autor książki „Sztuka Równowagi Finansowej”.  Kolejna edycja Wielkiej Integracji odbędzie się 5-6 stycznia. Zachęcamy do udziału!

Organizacja eventów przez Fundację IPS

W ofercie Fundacji znajdziesz nie tylko kompleksowe wsparcie w uzyskaniu finansowania czy opracowaniu praktyk CSR, ale również profesjonalne wsparcie w organizacji wydarzeń.

  • Przygotowujemy zarówno zaplecze merytoryczne, jak i promocję eventu.
  • Opracowujemy różne formy prezentacji.
  • Dbamy o obecność kluczowych uczestników — od stworzenia bazy, po dystrybucję zaproszeń.
  • Prowadzimy zapowiedzi, relacje i wywiady.
  • Organizujemy spotkania, które mają wpływ na dalszy rozwój biznesu naszych beneficjentów.

Chcesz dowiedzieć się więcej? Napisz do nas na kontakt@fips.pl

 

Najnowsze aktualności

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

PROGRAM KPO A1.2.1 W ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, prezentujemy program KPO A1.2.1: Inwestycje dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników, mający na celu wspieranie dywersyfikacji działalności w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Start N
Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny W RAMACH FENG NA LATA 2021-2027 Planowana kwota dofinansowania: 660 mln złotych Harmonogram programu: 25 kwietnia 2024 r. - rozpoczęcie składania wniosków 25 lipca 2024 r. - zakończenie składania wniosków oraz czwarty kwartał 2024 Dofinansowanie – kredyt jest udzi