Aktualności

Przedstawiamy szereg praktyk CSR dla MŚP

Opublikowano: 04.05.2023

Dlaczego publikację kierujemy do MŚP?

Ponieważ to sektor MŚP stanowi ponad 99% polskich firm, a dalej brakuje narzędzi wspierających realizację działań CSR wśród tych firm!

Dlatego wraz z ekspertami stworzyliśmy publikację „Rola MŚP w budowaniu odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Poradnik dla MŚP, jak stać się częścią zmiany”

 

Misją Fundacji IPS jest wspieranie polskich MŚP

Za pomocą publikacji chcemy inspirować do wdrażania praktyk CSR w firmach, a dzięki temu realizować misję Fundacji IPS – czyli przyczyniać się do wzmacniania przewagi konkurencyjnej polskiego sektora MŚP! Nasz dokument przedstawia szereg praktyk możliwych do wprowadzenia przez polskie przedsiębiorstwa. Publikację opracowaliśmy wraz z ekspertami z zakresu CSR/ESG, przedsiębiorcami, naukowcami oraz przedstawicielami trzeciego sektora.

Zapisz się na newsletter Fundacji IPS i otrzymaj publikację prosto na maila!

Zachęcamy do zapoznania się z publikacją „Rola MŚP w budowaniu odpowiedzialnego biznesu w Polsce. Poradnik dla MŚP, jak stać się częścią zmiany”.

Zapisz się na newsletter Fundacji IPS, a my prześlemy dokument na Twojego maila!

Zapis dostępny na stronie: https://fips.pl/publikacje/publikacja-dotyczaca-praktyk-csr/

 

Projekt zrealizowaliśmy dzięki wsparciu finansowemu Fundacji KGHM Polska Miedź

Najnowsze aktualności

Jak opracować strategię marketingową dla małej firmy?

Strategia marketingowa – klucz ...

W dzisiejszym dynamicznym środowisku biznesowym skuteczna strategia marketingowa staje się kluczowym elementem sukcesu dla przedsiębiorstw, niezależnie od ich wielkości. Dla małych i średnich przed...
praktyki CSR Dental Class

Praktyki CSR dla Dental Class

Przedstawiamy praktyki zaproponowane kolejnemu uczestnikowi programu Przedsiębiorca Społecznie Odpowiedzialny, który już je realizuje! Za naszą sugestią i przy naszej pomocy powstała "Fundacja N...