Aktualności

Wzięliśmy udział w EFG w Łodzi

Opublikowano: 13.06.2023

Wzięliśmy udział w panelu SMAKUJ POLSKĘ: OD POLA DO STOŁU – ZDROWE SPECJAŁY POLSKIEJ ZIEMI w ramach XVI Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

Na wydarzeniu poruszany był temat skracania łańcuchów dostaw, promowania lokalnych przedsiębiorców, rolników – jako sposobu przyczyniającego się do wzrostu gospodarczego Polski, a także polepszenia zdrowia konsumentów.

Są to tematy bliskie działaniom naszej Fundacji. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu!

„Prosto od rolnika – ryneczek wojewódzki”

W województwie łódzkim realizowany jest projekt „Prosto od rolnika – ryneczek wojewódzki”. Jest to cykliczne wydarzenie podczas którego swoje produkty mogą sprzedawać – bez pośredników – lokalni rolnicy, sadownicy, wytwórcy z województwa łódzkiego. Organizacja Ryneczku jest reali­zacją idei skrócenia łańcucha dostaw od rolni­ka, producenta rolnego do konsu­menta.

Zachęcamy do udziału w EFG, szczegóły na stronie: https://forum.lodzkie.pl/

Najnowsze aktualności

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

Rozwój i Innowacje w Branży Gastronomicznej i Hotelarskiej

PROGRAM KPO A1.2.1 W ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności, prezentujemy program KPO A1.2.1: Inwestycje dla przedsiębiorstw w produkty, usługi i kompetencje pracowników, mający na celu wspieranie dywersyfikacji działalności w branży gastronomicznej i hotelarskiej. Start N
Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny

Kredyt Ekologiczny W RAMACH FENG NA LATA 2021-2027 Planowana kwota dofinansowania: 660 mln złotych Harmonogram programu: 25 kwietnia 2024 r. - rozpoczęcie składania wniosków 25 lipca 2024 r. - zakończenie składania wniosków oraz czwarty kwartał 2024 Dofinansowanie – kredyt jest udzi