Aktualności

Wzięliśmy udział w EFG w Łodzi

Opublikowano: 13.06.2023

Wzięliśmy udział w panelu SMAKUJ POLSKĘ: OD POLA DO STOŁU – ZDROWE SPECJAŁY POLSKIEJ ZIEMI w ramach XVI Europejskiego Forum Gospodarczego w Łodzi.

Na wydarzeniu poruszany był temat skracania łańcuchów dostaw, promowania lokalnych przedsiębiorców, rolników – jako sposobu przyczyniającego się do wzrostu gospodarczego Polski, a także polepszenia zdrowia konsumentów.

Są to tematy bliskie działaniom naszej Fundacji. Cieszymy się, że mogliśmy uczestniczyć w tym wydarzeniu!

„Prosto od rolnika – ryneczek wojewódzki”

W województwie łódzkim realizowany jest projekt „Prosto od rolnika – ryneczek wojewódzki”. Jest to cykliczne wydarzenie podczas którego swoje produkty mogą sprzedawać – bez pośredników – lokalni rolnicy, sadownicy, wytwórcy z województwa łódzkiego. Organizacja Ryneczku jest reali­zacją idei skrócenia łańcucha dostaw od rolni­ka, producenta rolnego do konsu­menta.

Zachęcamy do udziału w EFG, szczegóły na stronie: https://forum.lodzkie.pl/

Najnowsze aktualności

Co to jest ład organizacyjny? Ład org...

W dzisiejszym złożonym świecie biznesu, utrzymanie efektywnego funkcjonowania przedsiębiorstwa wymaga nie tylko świetnego produktu czy usługi, ale również dobrze zorganizowanej struktury i procesów...

Harmonogram dotacji na 2023 rok

Zaktualizowane dnia 1 września 2023 r. Przestawiamy harmonogram naboru wniosków na dofinansowania kierowane dla MŚP. Jako Fundacja oferujemy profesjonalne wsparcie w uzyskaniu i rozliczeniu dota...