Aktualności

„Świąteczne Cuda – Podarunki dla Dzieci” – wesprzyjmy dzieci

Opublikowano: 10.12.2023

Działalność IPS to przede wszystkim wsparcie firm, ale również osób potrzebujących. Możesz wspólnie z nami realizować działania charytatywne. Pomagając innym działasz społecznie odpowiedzialnie!

Przekażmy prezenty dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej

Zapraszamy do partnerstwa charytatywnego w ramach projektu „Świąteczne Cuda – Podarunki dla Dzieci”.

Nasza inicjatywa skupia się na dostarczeniu gier edukacyjnych, książek, słodyczy oraz spędzeniu przedświątecznego czasu z dziećmi z Domu Dziecka nr 7 w Łodzi i dziećmi chorymi na nowotwory w szpitalu.

Przy większym niż spodziewanym wsparciu, planujemy obdarować wychowanków łódzkiego Domu Dziecka nr 7 voucherami umożliwiającymi zakup ubrań, które są im potrzebne.

Korzyści dla Firmy Zaangażowanej

Współtworzenie pozytywnego wizerunku: Finansowe wsparcie lub zaangażowanie pracowników w wolontariat buduje pozytywny wizerunek firmy.

Społeczna Odpowiedzialność Biznesu: Udział w projekcie podkreśla wartości, takie jak empatia, dobro i chęć pomocy innym, wzmacniając społeczną odpowiedzialność biznesu.

Zaangażowanie pracowników: Zachęcamy do angażowania pracowników w wolontariat i zbieranie darów, co buduje więź w zespole i wzmacnia poczucie wspólnoty w firmie.

Widoczność w mediach społecznościowych: Udostępnienie działań charytatywnych na platformach społecznościowych przyczynia się do pozytywnego odbioru firmy przez klientów i partnerów biznesowych.

Dodatkowo, zaangażowanym przedsiębiorcom wręczymy podziękowania w formie dyplomów, jako wyraz uznania i wdzięczności za ich wkład.

Zachęcamy do przekazania darowizny do 18 grudnia 2023 roku

Tytuł przelewu: Darowizna na cele statutowe

Dane odbiorcy: Fundacja Instytut Przedsiębiorczości Społecznej

ul. Piotrkowska 270, piętro 13, 90-361 Łódź

Nr konta: PL22 1140 2004 0000 3102 8039 5490

mBank S.A. Oddział w Warszawie

Przypominamy, darowizny przekazane Fundacji IPS podlegają odliczeniom od podatku.

Akcje charytatywne Fundacji IPS

Jest to kontynuacja naszych regularnych działań charytatywnych, które prowadzimy od 2012 roku. Więcej o działaniach FIPS pod w tym wpisie blogowym

Serdecznie zachęcamy do zaangażowania się! :))

 

"Świąteczne Cuda - Podarunki dla Dzieci"

Najnowsze aktualności

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zachęcamy do udziału w polsko-tajwańskiej konferencji!

Zapraszamy na wydarzenie i dyskusję dotyczącą możliwości współpracy z Tajwanem! 24.07.2024r. odbędzie się Bridge no.1 Na stronie organizatora wydarzenia możemy przeczytać: "Droga do współpracy Polski i Tajwanu prowadzi przez mosty….. Ile mostów musimy zbudować? Ile przejść? [Obecnie obserwujemy du
Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa w działaniu. Jak przestrzegać standardów etycznych w biznesie?

Etyka zawodowa stanowi fundament każdej działalności biznesowej, niezależnie od branży czy rozmiaru przedsiębiorstwa. W kontekście współczesnego rynku, wciąż rosnącego nacisku na zrównoważone praktyki oraz społeczną odpowiedzialność biznesu, przestrzeganie wysokich standardów etycznych staje się nie